Ako ste si mali možnosť všimnúť, stránka zmenila svoju tvár a práve sa pracuje na vytvorení a zlepšení novej verzie stránky, ktorá bude mať oveľa viac možnosti ako predchádzajúca. Na stránke sa môže každý užívateľ registrovať a obohatiť web o svoj článok. Taktiež je umožnené komentovanie všetkých príspevkov.

Kniha odkazov funguje na báze komentovania tohto príspevku.

Comments (66)

 • Fimur

  Vážený pán správca web stránky Smolník.Chcem Vám napísať,že Vaša stránka je trápna,pretože len ktitizujete pripomienky dopisovateľov a nedávate konkrétne odpovede.napr.Vám strašne vadilo,že niekto chcel farebnejšie prevedenie web.stránky,ale že sa tam objavujú skoro na každom riadku anglické názvy ,to Vás netrápi a pozrite sa, ako ku dnešnému dňu je návštevnosť tejto stránky,to znamená,že o 50% je menšia ako minulý mesiac a to niečo signalizuje.A taktiež tie Vaše odpovede ,že keď to bude OK tak to schválite a dáte text na web.To mi smrdí komunizmom keď niekto musel schváliť, aby niečo mohlo ísť do tlače .Prečo sa bojíte kritiky obecného úradu,veď je demokracia a sloboda slova,veď dosiaľ som nezaregistoval žiadne vulgarizmy.

 • Fimur

  Opravujem poslednú vetu:doposiaľ som nezaregistroval žiadne vulgarizmy.A ešte by som chcel dodať,že načo máte toľko článkov, kde sa dá komentovať dianie v obci ,veď je trápne keď na stránke Šťastný nový rok sa prezentujú veci ,ktoré nemajú nič spoločné s novým rokom a na stránke Pripravujeme na stránke sa ľudia vyjadrujú k dianiu v obci.Urobte jednu stránku, kde čitatelia nájdu všetko,čo je písané na web stránke a nemusia listovať vo všetkých článkoch,aby našli všetko čo je napísané.A taktiež tá podmienka,že musia býť zaregistrovaný smrdí príkazom,ktorý sme tu mali v minulosti.

 • pre Fimura

  Vážený pán manták. Čo to tu píšete za nezmysly? Neviem, kde ste prišli na to, že návštevnosť stránky klesá. Pokiaľ viem, je to presne naopak. Niečo vám tu zaváňa komunizmom:D? Čo je na tom zlé, že admin musí schváliť príspevky, ktoré tu ľudia pridajú (komentárov sa to netýka, tie sú pridané automaticky). Veď za stránku zodpovedá. Boli by ste šťastnejší, keby ste prišli na stránku Smolníka a našli tu p*rn*, alebo články, ktoré s obcou vôbec nesúvisia? Nemýlite si trochu demokraciu s anarchiou? Keď tu bolo málo článkov, ľudia boli nespokojní, keď je ich veľa, taktiež sú nespokojní. A to, že sa ľudia vyjadrujú k celkovému dianiu v obci v rubrike silvestrovská show asi nebude chyba admina. K tomu slúži priečinok ´kniha návštev´…Stránka bola podľa niektorých málo farebná. Admin (ktorý podľa vás len kritizuje pripomienky dopisovateľov) ju celú zmenil, a predsa sú niektorí nespokojní. Anglické odkazy boli zmenené na slovenské- ďalší znak toho, že správca ´nepočúva´ pripomienky dopisovateľov…Tým chcem povedať len toľko, že všetkým sa vyhovieť nedá. Možno treba vo veciach hľadať aj to pozitívne a nielen to negatívne.

 • Fimur

  Vážený pán neznámy.Prečo ,by som písal nezmysly?Veď 14.2.keď som písal moju pripomienku tak na vašom grafe bol stav návštev 1611 a za celý január bol stav návštev 6248.Aj debil to pochopý
  ,že to neni naopak ako to Vy píšete,ale je to okolo 50%.Vysvetlite nám čo je to admin.Prečo nemusel admin scháliť príspevky na starej stránke?A bolo už na tejto stránke prezentované nejaké p*rn*?Píšete,že admin počúva pripomienky dopisovateľov a,že zmenil anglické názvy ale ,keď píšem tento mail ,tak pred sebou na obrazovke vidím napr.tieto nápisy:Leave a Reply,Name required,Mail-will not be published,Website,Submit Comment-ak toto nie sú anglické názvy ,tak ja som kráľ Smolníka.A nakoniec ,prečo by som mal hľadať v článkoch,len pozitívne,veď negatívne články podľa vaších predošlích pripomienok nepúšťate na web stránku.A nakoniec reagujem na odpoveď -názov pre mantáka-aspoň si napíšte nejaké krycie meno,veď aj človek s IQ hojdacieho koníka pochopí,že to píše správca web stránky.

 • Fimur

  Zdravím Vás pán Kapraľ.Ja idem na Vás trochu rýchlejšie,
  k bodu č.2–Je pravda,že 1611×4=6444,ale odkiaľ ste zobrali,že aj v tie ostatné dni bolo toľko príspevkov,veď Vy ste už pripočítali aj tých 10 dní čo ešte chýba do konca mesiaca.
  K bodu č.5–asi som šikovný,ale teraz vážne,na Slovensku po Slovensky.A ešte ste mi neodpovedali kto je admin?-a teraz som k veci.
  K bodu č.6–ja som Vám nikde nepísal,že ste vymazal nejaký komentár.

 • Super:)

  Chcem povedat, ze tato stranka je uplne super. Vela clankov, pekny design a fotky. Ti ludia co tu pisu tie somariny su asi obmedzeni. Ved maju moznost takeho slobodneho prejavu ako nikdy predtym. Ak si dobre pamatam, na starej stranke sa nedalo skoro nic komentovat ani pridavat vlastne prispevky. Velmi sa mi to paci, len tak dalej, chvalim administratora.

 • Fimur

  Zdravím Vás pán Taras Kapraľ.Som rád,že ste reagovali na môj podnet,kde som Vás kritizoval,že nepoužívate erb obce Smolník na hlavnej stránke a,že miesto neho používate nejaké obrazy kvetov,hoci ten mail,ktorý som Vám poslal ste nedali na web stránku,hoci neobsahoval žiadne vulgarizmy.Ste zástupca obce a až teraz som sa dozvedel,že ste prisťahovalec z Ukrajiny,takže Vy sa ešte nemôžete vžiť do pocitov nás “starých Smolničanov,ktorý sme tu prežili svoju mladosť” a nečudujte sa,že niektorí zle reagujú na Vaše odpovede.

 • Deny

  Ja obdivujem admina, že vôbec reaguje a zaoberá sa príspevkami od niektorých ľudí. Napr. od Kiky. Mala by si prečítať svoje príspevky a tak by prišla na to, čo je arogantnosť. Píše tu o úcte k ľuďom a správa sa absolútne neúctivo. Všetko len kritizuje, každý je zlý, odpovede admina sa jej nepáčia.. Zaujímalo by ma, ako by ona reagovala na také negativistické príspevky, keby bola správkyňa webu. Určite by to boli ´prívetivé´ odpovede. Mne sa stránka páči, konečne sa na nej niečo deje, reagujete na požiadavky ľudí.

 • anonym

  SCHVALUJETE PRISPEVKY? TO ZNAMENA ZE VY SI VYBERATE CO SCHVALITE? POKIAL NIE SU VULGARIZMY TAK NEVIDIM V TOM PROBLEM. NAPISAL SOM VIAC KOMENTAROV ALE NIC NEZOBRAZUJE.

 • katnam

  pre anonyma-Vy ste nepochopili,že admin je riadený obecným úradom a on môže dať na web, len to čo scháli starostka a ak to neni pravda tak potom ľutujem Smolníčanov,že ich pripomienky schvaľuje človek,ktorý nemá žiadne citové spojenie s obcou,pretože tam býva len cca.15 rokov a tým nemôže prežívať pocity,ktoré prežívame my, ktorý sme v tejto obci prežili väčšinu svojho života.

 • katnam

  pre admina,môžete urobiť,aby každá stránka začínala,napr.od prvého dátumu podania,a nie,že jedna začína zhora a druhá zdola .

  • admin

   Ak máte na myslí spôsob zoradenia komentárov, tak to som iba testoval, že ako to bude lepšie. Teraz je na všetkých stránkach zoradenie urobené tak že najstaršie komentáre sú hore.

   ďakujem za pripomienku…aj za pochopenie

 • katnam

  Pre admina,až teraz som zbadal,že tam máte napísané, že mám čakať na schválenie svojho komentára,ľutujem všetkých Smolníčanov,že sú v područí jedného človeka,ktorý schváli čo pôjde na web.

 • Sandra

  Ludia uvedomte sa konecne…prečo tu nadavate kazdy na admina…keby nebolo Tarasa tak tato stranka by v živote nebola…nieze by ste mu pomohli co tu vylepsit a vyjadrit sa k zlepseniu stranky ale len nadavat viete…a to schvalovanie prispevkou si myslim ze je velmi dobre…pretoze na tej starej stranke sa skoro kazdy vulgarne vyjadroval…
  tato stranka je velmi dobre..aj ked je tu stale co vylepsovat…a myslim si ze Taras je clovek ktory tuto stranku bude stale vylepsovat…a chvalim ta Taras…fakt tato stranka je super…:D:D:D:D

 • eva

  Odkaz pre Sandru.Sledovala som starú stránku, ale nikdy som na nej nevidela napísané vulgárne slovo.

  Postreh. Návštevníci stránky , všimnite si, že adminovi vadí tykanie v jednom príspevku, ktorý je k jeho arogantným odpovediam kritický, ale nevadí mu tykanie v príspevku ,ktorý sa k jeho práci vyjadruje kladne./Sandra/ Takže , nech si každý odpovie sám na otázku, či problémom je tykanie.:-)

 • Mima

  :D Veď so Sandrou sa pozna, prečo by mu malo vadiť tykanie? hlavne, keď sa podpísala, takže vie, kto je:P

 • orim

  Pridal som už zopár príspevkov na tejto stranke ale ani jeden tu nieje. Na starej stranke ked som odoslal príspevok k dannej teme tak hned sa zobrazil.A žiadne vulgarne slova tam neboli.Takže tomuto sa hovorí sloboda slobodneho prejavu?

  • admin

   Prekontroloval som všetky Vaše komentáre a všetky 4 sú pridané. Chyba sa zrejme sa stala pri pridávaní. Ak pridáte viac ako dva komentáre vo veľmi krátkom čase tak sa ani nedostanú ku mne. Aplikácie AKISMET, ktorá slúži na filtrovanie SPAMU a HAMU ich automatický odstaví. Keby nebola táto aplikácia, tak celý web je zahltený reklamnou od robotov, alebo možnými vírusmi. Za spam a ham sa považujú aj príspevky obsahujúce viac ako dva linky. Ak máte záujem, tak môžem Vám poslať všetky Vaše komentáre, ktoré sa k nám dostali. Prvý komentár na tejto stránke som zamietol pred týždňom. Do vtedy nebol zamietnutý ANI jeden komentár nikomu. Váš posledný komentár bol pridaný 8. februára. Samozrejme ak nemáte ešte iný nick. V tom prípade je možne, že Váš komentár čaká na schválenie.

 • eva

  Prepáčte Mima, nevedela som, že ste hovorkyňou pána Kapraľa a Sandra jeho kamoškou.

 • katnam

  Vážený pán Kapráľ,chcel by som,aby ste pred všetkými,ktorí čítajú tieto stránky,vysvetlili,prečo ste zmenili meno dopisovateľa pod pseudonymom TIMUR na meno FIMUR.Môžete nám vysvetliť,ktorej “MúDREJ HLAVE” to vadilo?

  • admin

   Samozrejme. Timur je stále timur. Zmenil som meno mantak na fimur..pretože to vadilo Karpatským Nemcom. Uráža to ich pôvod a históriu. Mantak je preto fimur, pretože mantak, primitiv, katnam, timur…a teraz aj fimur sú ten istý človek. Opravte ma ak nemám pravdu… ak chcete môžeš Vás zjednotiť na jedno Vami zvolené meno. Prispôsobím sa Vaším požiadavkám.

 • michal

  V SMOLNIKU VYRASTAM CELý žIVOT TO JEST 22 ROKOV Sú TAM LUDIA AKý Sú, ALE JE TO NAJLEPšIA OBEC KDE SOM MOHOL STRáVIť TIE NAJLEPšIE ROKY žIVOTA KTO ODTIALTO ODCHáDZA HOVORí DžURA IBAžE SI NEUVEDOMUJE žE JE TO NAJKRAJšIA DžURA NA SVETE NAPRIEK TEJ CESTE DO OBCHODU MOžME CHODIť AJ PEšO …PS. PRíDTE DOMOV SMOLNIčANIA

 • michal

  TA NECHVALTE TOLKO TARASA BO BUDE NAMYSLENý HO NEBUDú CHCIEť DIEVčATA … NAZDAR BRACHO (:D SKúS DAčO AJ Z UHORNOU

 • marcel chovancak

  Dobry den,
  Vasa stranka sa mi velmi paci aj ked aj ta predchadzajuca nebola zla. Paci sa mi vasa obeca jej okolie a tiez sa budem snazit propagovat Vasu obec ako je to len mozne. Vasa obec ma velke predpoklady stat sa vyznamnou turistickou obcou v nasej krajine.
  Drzim palce a prajem vela uspechov.

  Marcel

 • Lubo

  Je to pekne, ze ste sa tu tolki rozpisali, ale podte popisat aj na Facebook :) Stranka http://www.smolnik.sk ma tam samostatnu skupinu.
  http://www.facebook.com/search/?q=http&init=quick#!/pages/httpwwwsmolniksk/232980498199?v=wall&ref=ts

 • Lubo

  Od dnes sa da hlasovat za najkrajsie mesto a obec na slovensku. Pomozte svojim hlasom, aby nasa obec Smolnik mala co najviac hlasov.

  Ak budete hlasovat registrovany tak mozes vyhrat pekne ceny. Tento mesiac je hlavna cena pobyt pre 2 osoby na 2 noci v kupeloch Lúčky

  Hlasovat mozete tu:
  http://www.slovakregion.sk/smolnik

 • quatro

  Chcem sa podakovat vsetkym organizatorom Uhornianskej zabavy dna 04.04.2010 ,ze nam ukazali ako to v Smolniku a jeho okoli funguje.Viem Ze urcitych ludi v Smolniku zaujíma len Alcohol a zabava ,ale vsetkych nie.Spina ,Bordel , Opice .fotky si zatial necham pre seba. NAm netreba nove cesty naco, Discoteku nam treba, donesiem Vam fakturu zo servisu auta.Viem ,ze tento komentar nebude zverejneny ,ale takysto viem ze ta prava osoba pani starostka si ho precita.Vsetci sa uz velmi tesime na dalsie volebne obdobie

 • uno

  Volám sa Happy. Som s malej dedinky v na strednom Slovensku. Všetko v obci funguje ako má. Máme opravené cesty. Obec prosperuje. Všetko je opravené. Každú sobotu na namestí rozdavajú peniaze len tak, lebo majú veľa. Najlepšie je na tom to, že na prosperite obce sa my občania nemusíme podieľať. Všetko ide samo. Stačí že si ponadávame na činiteľov a oni nás hneď počúvnu. Najlepšie je keď im nadávame na internete. Vtedy ich im to lichotí najviac. Sú radi,že majú takých láskavých občanov, ktorý stále ponadávaju a pokritizuju. Vždy im to dobre padne. Má to však jeden háčik. Ani ja, ani moja obec neexistujeme. Ani na Slovensku, ani nikde vo svete. Pretože svet funguje trochu inak.

  Cheme cestu? Tak preto niečo urobme…

 • Fanúšik

  Ku ratraku a lyžovaniu sauž vyjadrili skoro všetci okrem predsedu TJ Baník Smolník p.Alfréda Horvátka.TJ dostala v r.2008 a 2009 peniaze na rozvoj športu,tiež požiadala na rok 2010 o dotáciu.Zaujímalo by ma na aký rozvoj športu boli poskytnuté peniaze použité,keď šport odkedy je on predsedom robí hrstka nadšencov,ktorí asi nie sú ani členmi TJ.Tí čo poskytujú dotácie,by mali skontrolovať,kde peniaze idú,lebo v Smolníku na rozvoj športu určite nie.

 • zalesák

  Dobrý ďeň,v zime bolo kopu uhynov jelenej zvery v Smolnických lesoch.K týmto skutočnostiam prispelo aj solenie chemickou soľov na lesných cestách.Kompetentný ktorý to nariadilí si určite spytuju svedomie….Také niečo ani starý ľudia nepametaju.Lesu a lovu zdar!!!!

 • Alfréd Horváth

  Vázeny fanúšik máš pravdu celá dotácia z obce šla na opravu môjho domu,no bolo to málo tak čakám ešte na tu tohoročnú.S pozdravom predseda TJ Baník Smolník

 • Ján

  Smolnícke webovky sú fakt pekné, škoda že nie je taká pekná aj hlavná cesta či priľahle uličky. Čím ďalej tak je to lepšie, už sa nedá po hlavnej ani pešo chodiť, človek ak spadne do mláky tak je po pás mokrý. Chudák vodiči a ich autá, zachvíľu môžu kľučkovať po strechách. Kedy už tu cestu dáte do aspoň štandartného stavu? Je Vám to jedno, alebo nie ste schopný touto záležitosťou pohnúť? Teba prečo je niekto schopný vybaviť, obec odsúhlasiť dotáciu na nový asfalt k Novej chate a v SM nie? Asi osobný záujem. No ak sa v SM rozpráva o turizme, tak rýchlo na to zabudnite, lebo toho turistu tu uvidíte iba raz a nikdy viac.

 • Lubo

  Janovi:
  Pokial viem na hlavnu cestu dava peniaze kraj a nie obec, preto je v takom stave. A na Novu chatu sa preto robila cesta a nie v obci lebo to bolo cerpane v ramci eurofondov,ktore boli prave urcene na cesty v lese.

 • Fanúšik

  Po takej odpovedi predsedu TJ sa aj nečudujem,že šport tak funguje v obci.Je verným odrazom odpovede.Očakával som vyúčtovanie /mimochodom tie peniaze nie sú Vaše,ale boli pridelené TJ/ na aký rozvoj boli použité,ale aj tak ďakujem za primitívnu odpoveď.

 • Ján

  Lubo, ja som nenapísal aby rekonštrukciu cesty platila obec. Je zaujímavé, že Fanúšika zaujíma vyučtovanie TJ, prečo ho netrápi vyučtovanie činnosti Obecných lesov Smolník, ako aj chod tejto “našej” firmy v ďalšej budúcnosti.

 • slecna

  je to všetko trápne čo sa tu píše tak tak :D keby ste prestali kydať na všetko a všetkých a normálne by ste tu dali návrhy na zlepšenie života tu v tejto krásnej dedine tak by to bolo oveľa lepšie .. ale nie vy pozeráte na to kto kedy kde pre koho a pre čo .. skúste sa zamyslieť

 • Lubo

  Hlasujete za najkrajsiu obec na slovensku http://slovakregion.sk/smolnik

 • Nespokojný vodič

  Cez vašu obec pravidelne prechádzam a zaujímalo by ma kedy oprávite ten tankodrom, ktorý tam máte.

 • campus

  Zdravim.Ja sa len chcem opytat admina ci by sa mohol pozriet na moju registraciu.Registroval som sa v pondelok,ale este som nedostal email.vdaka.

  ODPOVEĎ ADMINA:
  Áno ste registrovaný. Váše prihlasovacie meno je campus2. Email môže byť niekedy zablokovaný SPAMovým filtrom.

  Máte problém s prihlásením?

 • campus

  Ja som sa uz registrovany na mnohych strankach.Obdrzal som email z kazdej stranky,len teraz mam problem.Nemozem sa prihlasit,pretoze som neobdrzal email s heslom.

 • jtoky

  Taras aj ja som sa regisroval asi z dvoch nickov a do dnesneho dna som nedostal prihlasovacie meno…tak neviem co s tym robis alebo aky je v tom problem…dakujem

 • admin

  Servus Jožo.

  Ďakujem za upozornenie Tebe aj Campusovi. Chyba nie je na stránke, ale … Keď to poviem veľmi zjednodušene, tak server nevie posielať poštu. Popracujem nad tým.

  Taras – admin

 • jtoky

  dobre vediet…lebo som chcel dat clanok na stanku resp. pozvanku len som sa nevedel prihlasit kedze nemam heslo…potom daj vediet kedy sa to bude dat…diik

 • Lubo

  Hladam si brigadu. hocico. Ma niekto ponuku? :)

 • marian

  pekná stránka

 • PETER

  THANK YOU FOR ALL PAGES. CAN I MEET MY OLD FRIEND : VOJTO FROM ZOS-TRNAVA(1980-1982), PLEASE HELP ME TO MEET VOJTO. IN 1980-1982 MY FRIEND VOJTECH TOGETHER WORK WITH ME IN FACTORY ZOS. HE WAS WORKER IN FACTORY. WHEN I WAS LIVING WITH VOJTO IN THE ONE HOME 2 FLOOR(WOOD HOME. THANK YOU VERY MUCH FOR UNDERSTANDING MY WORDS. BEST WISHES FROM PETER(HA NOI – VIET NAM. I HOPE AS SOON AS POSSIBLE TO MEET YOU ON YOUR EMAIL ON NEXT TIME TO ME.
  JULY 9TH, 2010

 • PETER

  PREKRASNE STRANKY.
  CHCEL BY SOM SA VAS SPYTAT, KDE ZIJE MOJ DOBRY PRIETEL ZO SMOLNIKA.
  V ROKU 1980-1982 ON PRACOVAL SO MNOU V ZOS – TRNAVE. VTEDY ON BYVAL SO MNOU V DREVENOM DOME(2 POSCHODIA). PROSIM VAS DAJTE MU TENTO MOJ EMAIL. SRDENCNE VAM DAKYJEM. NAJLEPSIE POZDRAVY K VAM
  ZO PRIATELA TRAN VIET DUNG(PETER IN SLOVAKIA).

 • Lenka

  Kritizovať to by ste vedeli,ale chopiť sa toho to už nie bo na to treba FILIPA.Urážať mladého človeka,ktorý sa chce realizovať, posúvať ho do dôb komunizmu,ktorý ani nezažil považujem za nerozumné. So slovenčinou majú slováci problém nehovoriac o mantákoch…
  Keby kritici vedeli čo tá práca obnáša tak by vedeli, že každá jeho stránka je robená precízne so zmyslom pre detaily. Takto verejne prezentovať svoju zaujatosť z ktorej cítiť nespokojnosť so sebou samým a závisť k niekomu kto je lepší…

 • no koment

  prajem peknýý ďen postavili ste multi funkšnéé ihirsko príístup zadarmo mali mať len obyvatelia dedini smolíík chodia tak však aj ludia ktorý dedinu smolník neobýývaju ale sú tu len na chatáách a nikdo sa oto nepostaráá smeti tam chodíí zvbierať páán želinský tak niekdo by tam mal robiť poriadok

 • Pito

  Teda mila Lenka, ja som MANTAG! Aby si vedela my sme lepsie
  Slovaci ako slovaci z Uhornej napriklad. V skole sa to vsetko
  velmi krasne odzrkadlilo!!!

 • lubo

  Hladam si brigadu, viac na ww stranke
  http://www.hladam-brigadu.meu.zoznam.sk

 • Predaj gladiolov

  Fialove gladioly na predaj
  Partizanksa ulica, č.d. 504 (hneda brana)

 • Refernedum 2010

  Potvrdte v udalosti na Facebooku svoju ucast na referende 2010 http://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?eid=114243411964917&ref=mf

 • ">julko

  “>ahoj

 • rozum

  Prečítal som si tu niektoré komentáre, ale je to smutné ako sa všetci chováte k sebe a kritizujete jeden druhého! Je tu veľmi málo pozitívnych myslení.
  PS: Nemá zmysel tu niečo písať, keď to niekto aj tak rád skritizuje :)

 • Gabika

  Rozum,súhlasím s tebou,že je smutné ako sa navzájom k sebe ľudia chovajú,krtizujú a že je veľmi málo pozitívnych myslení.Tak to skúsme zmeniť,nehádž flintu do žita.Začni od seba a ako niečo pozitívne a trebárs aj vtipné napíšeš,pridám sa k Tebe.Možno sa k nám postupne pridajú aj iní:)))

 • Lubo

  Presne tak Gabika a Rozum :)

 • Lubo

  Dnes o 17:40 siel na STV2 dokument o Smolniku, ktory natacali toto leto. Nevie niekto kde by som si mohol tento dokument stiahnut alebo pozriet na internete?

  Servus ľubo. Video budeme mať v najbližšej dobe k dispozícii od STV. Dám to nahrám to na youtube, alebo niekam a na stránku dám link. Taras :)

 • Ján

  Dokument o Smolníku bude reprizovaný vo februári na STV2.V priebehu februára bude ho možné vidieť na novej webovej stránke :http://smolnik.tym.sk

 • Peter Megyessi

  Dobry den,

  chcel by som vasu smolnicku Web stranku velmi pochvalit. Zaujimam sa o vsetko co suvisi so Smolnikom, nakolko moj nebohy otec Jan a aj jeho taktiez nebohy brat Viliam pochadzali zo Smolnika.
  Hladam niekoho kto by mi mozno vedel povedat nieco o mojej rodine v Smolniku, nakolko uz nepoznam nikoho zijuce z mojej rodiny.

  Dakujem!

  Peter Megyessi
  +49 176 57377770
  Wolfsburg, DE

 • Peter Megyessi

  Dobry den,

  chcel by som vasu smolnicku Web stranku velmi pochvalit. Zaujimam sa o vsetko co suvisi so Smolnikom, nakolko moj nebohy otec Jan a aj jeho taktiez nebohy brat Viliam pochadzali zo Smolnika.
  Hladam niekoho kto by mi mozno vedel povedat nieco o mojej rodine v Smolniku, nakolko uz nepoznam nikoho zijuceho z mojej rodiny.

  Dakujem!

  Peter Megyessi
  +49 176 57377770
  Wolfsburg, DE

 • Peter Megyessi

  Dobry den,

  chcel by som vasu smolnicku Web stranku velmi pochvalit. Zaujimam sa o vsetko co suvisi so Smolnikom, nakolko moj nebohy otec Jan a aj jeho taktiez nebohy brat Viliam pochadzali zo Smolnika.
  Hladam niekoho kto by mi mozno vedel povedat nieco o mojej rodine v Smolniku, nakolko uz nepoznam nikoho zijuceho z mojej rodiny.

  Dakujem!

  Peter Megyessi
  p.megyessi@googlemail.com

 • Lubo

  Smolnicania prosim Vas o pomoc. Vyplnte tento kratky dotaznik. Velmi mi to pomoze pri pisani bakalarskej prace. PS: dotaznik je anonymny. Dakujem :)
  https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dDJHeWZLVXQ5OTBBeHV1SDYtUEdmcWc6MQ

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).