Kniha, ktorá obsahuje veľmi veľa užitočných informácií o reálnej sebaobrane.

Sebaobranný systém KOBUKRAV, ktorý spolu so špecialistami vyvinul expert na sebaobranu a bezpečnosť Tibor Sklut, predstavuje jednoduché a vďaka špeciálnej pomôcke kobutan aj veľmi účinné techniky, schopné ochrániť zdravie či dokonca život.

Jeho výhodou je najmä to, že je určený pre každého, bez ohľadu na vek či pohlavie. Pomenovanie Kobukrav vzniklo spojením dvoch základných elementov, ktoré tento spôsob sebaobrany charakterizujú.

KOBUTAN + KRAV MAGA = KOBUKRAV

KOBUKRAV je japonská pomôcka slúžiaca na sebaobranu. KRAV MAGA  je izraelská špeciálna sebaobrana,zamerané na boj zblízka. Zakladateľom  Krav Magy bol Imi Lichtenfeld, rodák z Bratislavy.

Zakladateľ a tréner sebaobranného systému Kobukrav, Tibor Sklut, svoje skúsenosti s bojom získal ako zástupca izraelskej antiteroristickej organizácie I.S.A.T.I. pre Strednú Európu. Absolvoval viaceré kurzy o bezpečnosti a sebaobrane v izraelských špeciálnych jednotkách, ako aj v ďalších krajinách. Znalosti nadobudnuté v praxi ho viedli k vytvoreniu zjednodušenej verzie pouličného boja, vhodného naozaj pre všetkých.Naučte sa jedinečný systém sebaobrany KOBUKRAV priamo od jeho tvorcu a ubráňte sa aj v tých najzložitejších situáciách.

 

Kobukrav e-book sk.